Promotietornooi

Naast het clubkampioenschap dat uiteraard de grootste brok uitmaakt van de schaak- activiteiten organiseert Pion 68 ook jaarlijks een Rapid Tornooi onder de naam

"PION WORDT DAME"

Voorzien als sluitstuk van het schaakseizoen wordt het dit jaar gespeeld over 9 ronden Zwitsers systeem van 23 mei t.e.m. 20 juni 2017. Ronden 1 en 2 grijpen plaats op 23 mei, ronden 3 en 4 op 30 mei, ronden 5 en 6 op 6 juni, ronden 7 en 8 op 13 juni en ronde 9 gevolgd door de prijsuitreiking op 20 juni 2017, telkens met aanvang om 20u30. Voor een aangenaam en vlot verloop van het tornooi vragen we de spelers zich, zo mogelijk, om 20u15 aan te melden.

De deelnemers krijgen geldprijzen uitbetaald pro rata van 5 € per gescoord punt. Daarnaast zijn ratingprijzen voorzien ter waarde van 25 €, 15€ en 10€ voor de nummers een, twee en drie uit het algemeen klassement boven de 1600 elo en onder de 1600 elo.

Er wordt gespeeld aan een tempo van 30 minuten Rapid, met dien verstande dat per verschil van 50 punten Elo, er 1 minuut afgaat bij de hoogst gequoteerde en bijgevoegd bij de laagst gequoteerde speler. De rating die voor het bepalen van de handicap in aanmerking wordt genomen, is deze van 1 april 2017.

Op de eerste speeldag wordt een deelnamerecht geïnd van 15 €. Het aantal deelnemers is beperkt tot de eerste 24 spelers die zich mondeling, telefonisch of per email hebben aangemeld bij tornooileider Joe Cordy (GSM 0479 - 46 50 81 of email joe.cordy@telenet.be ten laatste op 16 mei 2017. De inschrijvingen zijn open vanaf 2 mei 2017.

Alle partijen dienen gespeeld in het clublokaal van Pion 68, OC De Blomme, Chrysantenstraat 30 te Oostende.

RAPIDTORNOOI PION WORDT DAME 2017


Eindklassement
    Naam                    ELO      Ptn  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
  1 Cocquyt Tijs           (2090)  8.5/9    0.5     8     5   0.0  0.00 
  2 Seynaeve Kevan         (2015)  8.5/9    0.5     8     4   0.0  0.00 
  3 Van Massenhove Frederi (1890)  7.0/9    0.0     0     0   0.0  0.00 
  4 Kim Oleg               (1629)  5.0/9    ---     5     0   0.0  0.00 
  5 Catteeuw Dominique     (1771)  5.0/9    ---     4     5   0.0  0.00 
  6 Steenlandt Alain       (1812)  5.0/9    ---     4     4   0.0  0.00 
  7 Pierloot Luc           (1520)  4.5/8    ---     4     0   0.0  0.00 
  8 Podevijn Guido         (1489)  4.5/9    ---     3     5   0.0  0.00 
  9 Zotikishvilli Dimitri  (1509)  4.5/9    ---     3     4  42.5  0.00 
 10 Eggers Roel            (1506)  4.5/9    ---     3     4  39.5  0.00 
 11 Dewanckele Michel      (1483)  4.0/9    ---     4     5   0.0  0.00 
 12 De Meuter Robert       (1641)  4.0/9    ---     4     4   0.0  0.00 
 13 Cordy Joe              (1600)  4.0/9    ---     3     5  39.5  0.00 
 14 Dewilde Raymond        (1428)  4.0/9    ---     3     5  34.5  0.00 
 15 Masset Serge           (1466)  4.0/9    ---     3     4  34.5  0.00 
 16 Vercouter Freddy       (1312)  4.0/9    ---     3     4  32.5  0.00 
 17 Gryson Wilfried        (1313)  4.0/9    ---     3     4  29.0  0.00 
 18 Decroos Frans          (1621)  3.5/6    0.0     0     0   0.0  0.00 
 19 Bolle Daniël           (1150)  3.0/9    0.0     0     0   0.0  0.00 
 20 Spee Manuella          (1150)  2.0/9    0.0     0     0   0.0  0.00 
 21 De Meyere Kathleen     (1190)  1.5/9    0.0     0     0   0.0  0.00 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (23-05-2017)
  1 Zotikishvilli Dimitri  0-1  Cocquyt Tijs          
  2 Seynaeve Kevan         1-0  Eggers Roel           
  3 Podevijn Guido         0-1  Van Massenhove Frederi
  4 Steenlandt Alain       1-0  Dewanckele Michel     
  5 Masset Serge           ½-½  Catteeuw Dominique    
  6 De Meuter Robert       1-0  Dewilde Raymond       
  7 Gryson Wilfried        0-1  Kim Oleg              
  8 Decroos Frans          1-0  Vercouter Freddy      
  9 De Meyere Kathleen     ½-½  Cordy Joe             
 10 Pierloot Luc           1-0  Spee Manuella         
 11 Bolle Daniël           Bye
(Go to Top)
Ronde 2 (23-05-2017)
  1 Cocquyt Tijs           1-0  De Meuter Robert      
  2 Kim Oleg               0-1  Seynaeve Kevan        
  3 Van Massenhove Frederi 1-0  Decroos Frans         
  4 Bolle Daniël           0-1  Steenlandt Alain      
  5 Catteeuw Dominique     1-0  Pierloot Luc          
  6 Cordy Joe              1-0  Masset Serge          
  7 Eggers Roel            1-0  De Meyere Kathleen    
  8 Dewilde Raymond        ½-½  Zotikishvilli Dimitri 
  9 Vercouter Freddy       1-0  Podevijn Guido        
 10 Dewanckele Michel      1-0  Gryson Wilfried       
 11 Spee Manuella          Bye
(Go to Top)
Ronde 3 (30-05-2017)
  1 Steenlandt Alain       0-1  Cocquyt Tijs          
  2 Seynaeve Kevan         1-0  Van Massenhove Frederi
  3 Cordy Joe              1-0  Catteeuw Dominique    
  4 De Meuter Robert       0-1  Eggers Roel           
  5 Spee Manuella          0-1  Kim Oleg              
  6 Decroos Frans          0-1  Dewanckele Michel     
  7 Pierloot Luc           0-1ffBolle Daniël          
  8 Zotikishvilli Dimitri  1-0  Vercouter Freddy      
  9 De Meyere Kathleen     0-1  Dewilde Raymond       
 10 Masset Serge           0-1  Podevijn Guido        
 11 Gryson Wilfried        Bye
(Go to Top)
Ronde 4 (30-05-2017)
  1 Cocquyt Tijs           ½-½  Seynaeve Kevan        
  2 Van Massenhove Frederi 1-0  Cordy Joe             
  3 Eggers Roel            ½-½  Steenlandt Alain      
  4 Kim Oleg               1-0  Bolle Daniël          
  5 Dewanckele Michel      0-1  Dewilde Raymond       
  6 Catteeuw Dominique     ½-½  Zotikishvilli Dimitri 
  7 Vercouter Freddy       0-1  De Meuter Robert      
  8 Gryson Wilfried        0-1  Decroos Frans         
  9 Podevijn Guido         1-0  Spee Manuella         
 10 De Meyere Kathleen     0-1  Masset Serge          
    Pierloot Luc          Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 5 (06-06-2017)
  1 Kim Oleg               0-1  Cocquyt Tijs          
  2 Seynaeve Kevan         1-0  Cordy Joe             
  3 Steenlandt Alain       0-1  Van Massenhove Frederi
  4 Dewilde Raymond        0-1  Eggers Roel           
  5 Bolle Daniël           0-1  Catteeuw Dominique    
  6 De Meuter Robert       0-1  Dewanckele Michel     
  7 Decroos Frans          ½-½  Podevijn Guido        
  8 Zotikishvilli Dimitri  1-0  Masset Serge          
  9 Pierloot Luc           1-0  Vercouter Freddy      
 10 Spee Manuella          0-1  Gryson Wilfried       
 11 De Meyere Kathleen     Bye
(Go to Top)
Ronde 6 (06-06-2017)
  1 Cocquyt Tijs           1-0  Van Massenhove Frederi
  2 Catteeuw Dominique     0-1  Seynaeve Kevan        
  3 Eggers Roel            ½-½  Zotikishvilli Dimitri 
  4 Dewanckele Michel      0-1  Kim Oleg              
  5 Cordy Joe              0-1  Steenlandt Alain      
  6 Dewilde Raymond        0-1  Decroos Frans         
  7 Podevijn Guido         1-0  De Meuter Robert      
  8 Gryson Wilfried        0-1  Pierloot Luc          
  9 Masset Serge           1-0  Bolle Daniël          
 10 Spee Manuella          1-0  De Meyere Kathleen    
 11 Vercouter Freddy       Bye
(Go to Top)
Ronde 7 (13-06-2017)
  1 Eggers Roel            0-1  Cocquyt Tijs          
  2 Seynaeve Kevan         1-0  Podevijn Guido        
  3 Van Massenhove Frederi 1-0  Kim Oleg              
  4 Steenlandt Alain       0-1  Zotikishvilli Dimitri 
  5 Dewanckele Michel      0-1  Catteeuw Dominique    
  6 Pierloot Luc           1-0  Cordy Joe             
  7 Masset Serge           ½-½  Dewilde Raymond       
  8 Bolle Daniël           0-1  Gryson Wilfried       
  9 Vercouter Freddy       1-0  Spee Manuella         
 10 De Meuter Robert       1-0  De Meyere Kathleen    
    Decroos Frans         Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 8 (13-06-2017)
  1 Zotikishvilli Dimitri  0-1  Seynaeve Kevan        
  2 Cocquyt Tijs           1-0  Catteeuw Dominique    
  3 Van Massenhove Frederi 1-0  Pierloot Luc          
  4 Kim Oleg               1-0  Eggers Roel           
  5 Podevijn Guido         ½-½  Steenlandt Alain      
  6 De Meuter Robert       0-1  Masset Serge          
  7 Vercouter Freddy       1-0  Dewanckele Michel     
  8 Dewilde Raymond        1-0  Gryson Wilfried       
  9 Cordy Joe              1-0  Spee Manuella         
 10 De Meyere Kathleen     0-1  Bolle Daniël          
    Decroos Frans         Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 9 (20-06-2017)
  1 Masset Serge           0-1  Cocquyt Tijs          
  2 Seynaeve Kevan         1-0  Dewilde Raymond       
  3 Zotikishvilli Dimitri  0-1  Van Massenhove Frederi
  4 Steenlandt Alain       1-0  Kim Oleg              
  5 Catteeuw Dominique     1-0  Vercouter Freddy      
  6 Pierloot Luc           ½-½  Podevijn Guido        
  7 Eggers Roel            ½-½  Cordy Joe             
  8 Bolle Daniël           0-1  De Meuter Robert      
  9 Spee Manuella          0-1  Dewanckele Michel     
 10 Gryson Wilfried        1-0  De Meyere Kathleen    
    Decroos Frans         Afwezig       
(Go to Top)