Promotietornooi

Naast het clubkampioenschap dat uiteraard de grootste brok uitmaakt van de schaak- activiteiten organiseert Pion 68 ook jaarlijks een Rapid Tornooi onder de naam

"PION WORDT DAME"

Voorzien als sluitstuk van het schaakseizoen wordt het dit jaar gespeeld over 9 ronden Zwitsers systeem van 31 mei t.e.m. 28 juni 2016. Ronden 1 en 2 grijpen plaats op 31 mei, ronden 3 en 4 op 7 juni, ronden 5 en 6 op 14 juni, ronden 7 en 8 op 21 juni en ronde 9 gevolgd door de prijsuitreiking op 28 juni 2016, telkens met aanvang om 20u30. Voor een aangenaam en vlot verloop van het tornooi vragen we de spelers zich, zo mogelijk, om 20u15 aan te melden.

De deelnemers krijgen geldprijzen uitbetaald pro rata van 5 € per gescoord punt. Daarnaast zijn ratingprijzen voorzien ter waarde van 25 €, 15€ en 10€ voor de nummers een, twee en drie uit het algemeen klassement boven de 1600 elo en onder de 1600 elo.

Er wordt gespeeld aan een tempo van 30 minuten Rapid, met dien verstande dat per verschil van 50 punten Elo, er 1 minuut afgaat bij de hoogst gequoteerde en bijgevoegd bij de laagst gequoteerde speler. De rating die voor het bepalen van de handicap in aanmerking wordt genomen, is deze van 1 april 2016.

Op de eerste speeldag wordt een deelnamerecht geïnd van 15 €. Het aantal deelnemers is beperkt tot de eerste 24 spelers die zich mondeling, telefonisch of per email hebben aangemeld bij tornooileider Joe Cordy (GSM 0479 - 46 50 81 of email joe.cordy@telenet.be ten laatste op 24 mei 2016. De inschrijvingen zijn open vanaf 3 mei 2016.

Alle partijen dienen gespeeld in het clublokaal van Pion 68, OC De Blomme, Chrysantenstraat 30 te Oostende.

RAPIDTORNOOI PION WORDT DAME 2016


Eindklassement
    Naam                    ELO      Ptn  Vsch  Win   Res  
  1 Cocquyt Tijs           (2094)  8.0/9    0.0     0   0.0 
  2 Vanmassenhove Frederik (1920)  7.5/9    0.0     0   0.0 
  3 Seynaeve Kevan         (2017)  7.0/9    0.0     0   0.0 
  4 Reynaert Igor          (2056)  6.5/9    0.0     0   0.0 
  5 Steenlandt Alain       (1809)  5.0/9   31.0     0   0.0 
  6 Catteeuw Dominique     (1749)  5.0/9   29.0     0   0.0 
  7 Cordy Joe              (1655)  5.0/9   27.5     0   0.0 
  8 Denduyver Bart         (1600)  5.0/9   27.0     0   0.0 
  9 Denduyver Marcel       (1522)  5.0/9   24.5     0   0.0 
 10 Kim Oleg               (1681)  4.5/9   23.5     0   0.0 
 11 Temurkayev Mavdi       (1500)  4.5/9   23.0     0   0.0 
 12 Podevijn Guido         (1479)  4.5/9   22.5     0   0.0 
 13 Demeuter Robert        (1639)  4.5/9   20.0     0   0.0 
 14 Dewanckele Michel      (1485)  4.5/9   17.5     0   0.0 
 15 Masset Serge           (1517)  4.0/9   18.0     0   0.0 
 16 Bolle Daniel           (1201)  4.0/9   17.0     0   0.0 
 17 Eggers Roel            (1419)  4.0/9   16.5     0   0.0 
 18 Brendonck Marc         (1433)  4.0/9   15.0     0   0.0 
 19 Pierloot Luc           (1575)  3.5/9   22.5     0   0.0 
 20 Vercouter Freddy       (1299)  3.5/9   21.5     0   0.0 
 21 Dewilde Raymond        (1436)  3.0/9   16.0     0   0.0 
 22 De Meyere Kathleen     (1169)  3.0/9   13.0     0   0.0 
 23 Gryson Wilfried        (1307)  2.5/9    0.0     0   0.0 
 24 Decraecke Donald       (1250)  0.0/9    0.0     0   0.0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (31-05-2016)
  1 Cocquyt Tijs           1-0  Masset Serge          
  2 Temurkayev Mavdi       0-1  Reynaert Igor         
  3 Seynaeve Kevan         1-0  Dewanckele Michel     
  4 Podevijn Guido         0-1  Vanmassenhove Frederik
  5 Steenlandt Alain       1-0  Dewilde Raymond       
  6 Brendonck Marc         0-1  Catteeuw Dominique    
  7 Kim Oleg               ½-½  Eggers Roel           
  8 Gryson Wilfried        0-1  Cordy Joe             
  9 Demeuter Robert        0-1  Vercouter Freddy      
 10 Decraecke Donald       0-1  Denduyver Bart        
 11 Pierloot Luc           1-0  Bolle Daniel          
 12 De Meyere Kathleen     0-1  Denduyver Marcel      
(Go to Top)
Ronde 2 (31-05-2016)
  1 Catteeuw Dominique     0-1  Cocquyt Tijs          
  2 Reynaert Igor          1-0  Cordy Joe             
  3 Denduyver Bart         0-1  Seynaeve Kevan        
  4 Vanmassenhove Frederik 1-0  Pierloot Luc          
  5 Denduyver Marcel       0-1  Steenlandt Alain      
  6 Vercouter Freddy       0-1  Kim Oleg              
  7 Eggers Roel            ½-½  Demeuter Robert       
  8 Masset Serge           1-0  Brendonck Marc        
  9 Gryson Wilfried        ½-½  Temurkayev Mavdi      
 10 Dewanckele Michel      1-0  Decraecke Donald      
 11 Bolle Daniel           0-1  Podevijn Guido        
 12 Dewilde Raymond        1-0  De Meyere Kathleen    
(Go to Top)
Ronde 3 (07-06-2016)
  1 Cocquyt Tijs           ½-½  Vanmassenhove Frederik
  2 Seynaeve Kevan         1-0  Reynaert Igor         
  3 Steenlandt Alain       ½-½  Kim Oleg              
  4 Masset Serge           0-1  Catteeuw Dominique    
  5 Cordy Joe              1-0  Dewanckele Michel     
  6 Podevijn Guido         ½-½  Denduyver Bart        
  7 Pierloot Luc           1-0  Eggers Roel           
  8 Vercouter Freddy       ½-½  Denduyver Marcel      
  9 Temurkayev Mavdi       1-0  Dewilde Raymond       
 10 Demeuter Robert        1-0  Gryson Wilfried       
 11 Brendonck Marc         1-0  Bolle Daniel          
 12 Decraecke Donald       0-1  De Meyere Kathleen    
(Go to Top)
Ronde 4 (07-06-2016)
  1 Cocquyt Tijs           1-0  Seynaeve Kevan        
  2 Vanmassenhove Frederik ½-½  Steenlandt Alain      
  3 Kim Oleg               0-1  Reynaert Igor         
  4 Catteeuw Dominique     1-0  Pierloot Luc          
  5 Cordy Joe              ½-½  Podevijn Guido        
  6 Denduyver Marcel       1-0  Demeuter Robert       
  7 Denduyver Bart         1-0  Vercouter Freddy      
  8 Dewanckele Michel      0-1  Temurkayev Mavdi      
  9 Eggers Roel            0-1  Masset Serge          
 10 Dewilde Raymond        1-0  Brendonck Marc        
 11 De Meyere Kathleen     0-1  Gryson Wilfried       
 12 Bolle Daniel           1-0  Decraecke Donald      
(Go to Top)
Ronde 5 (14-06-2016)
  1 Reynaert Igor          0-1  Cocquyt Tijs          
  2 Seynaeve Kevan         0-1  Vanmassenhove Frederik
  3 Steenlandt Alain       1-0  Catteeuw Dominique    
  4 Denduyver Marcel       0-1  Cordy Joe             
  5 Temurkayev Mavdi       ½-½  Denduyver Bart        
  6 Masset Serge           0-1  Kim Oleg              
  7 Pierloot Luc           1-0  Dewilde Raymond       
  8 Podevijn Guido         1-0  Demeuter Robert       
  9 Gryson Wilfried        0-1  Vercouter Freddy      
 10 Bolle Daniel           1-0  Dewanckele Michel     
 11 Brendonck Marc         0-1  De Meyere Kathleen    
 12 Decraecke Donald       0-1  Eggers Roel           
(Go to Top)
Ronde 6 (14-06-2016)
  1 Cocquyt Tijs           ½-½  Steenlandt Alain      
  2 Vanmassenhove Frederik 1-0  Cordy Joe             
  3 Reynaert Igor          1-0  Podevijn Guido        
  4 Kim Oleg               0-1  Seynaeve Kevan        
  5 Catteeuw Dominique     1-0  Temurkayev Mavdi      
  6 Denduyver Bart         1-0  Pierloot Luc          
  7 Dewilde Raymond        0-1  Denduyver Marcel      
  8 Vercouter Freddy       1-0  Masset Serge          
  9 Eggers Roel            0-1  Bolle Daniel          
 10 Demeuter Robert        1-0  De Meyere Kathleen    
 11 Dewanckele Michel      1-0  Gryson Wilfried       
 12 Decraecke Donald       0-1  Brendonck Marc        
(Go to Top)
Ronde 7 (21-06-2016)
  1 Denduyver Bart         0-1  Cocquyt Tijs          
  2 Vanmassenhove Frederik ½-½  Reynaert Igor         
  3 Steenlandt Alain       0-1  Seynaeve Kevan        
  4 Denduyver Marcel       0-1  Catteeuw Dominique    
  5 Cordy Joe              1-0  Vercouter Freddy      
  6 Temurkayev Mavdi       ½-½  Kim Oleg              
  7 Pierloot Luc           ½-½  Podevijn Guido        
  8 Bolle Daniel           0-1  Demeuter Robert       
  9 Masset Serge           1-0  Dewilde Raymond       
 10 De Meyere Kathleen     0-1  Dewanckele Michel     
 11 Brendonck Marc         1-0  Eggers Roel           
 12 Gryson Wilfried        1-0  Decraecke Donald      
(Go to Top)
Ronde 8 (21-06-2016)
  1 Cordy Joe              0-1  Cocquyt Tijs          
  2 Catteeuw Dominique     0-1  Vanmassenhove Frederik
  3 Seynaeve Kevan         1-0  Pierloot Luc          
  4 Reynaert Igor          1-0  Steenlandt Alain      
  5 Kim Oleg               0-1  Denduyver Bart        
  6 Podevijn Guido         ½-½  Denduyver Marcel      
  7 Vercouter Freddy       0-1  Temurkayev Mavdi      
  8 Demeuter Robert        1-0  Brendonck Marc        
  9 Dewanckele Michel      1-0  Masset Serge          
 10 Gryson Wilfried        0-1  Bolle Daniel          
 11 Eggers Roel            1-0  De Meyere Kathleen    
 12 Dewilde Raymond        1-0  Decraecke Donald      
(Go to Top)
Ronde 9 (28-06-2016)
  1 Cocquyt Tijs           1-0  Temurkayev Mavdi      
  2 Vanmassenhove Frederik 1-0  Denduyver Bart        
  3 Seynaeve Kevan         1-0  Catteeuw Dominique    
  4 Demeuter Robert        0-1  Reynaert Igor         
  5 Steenlandt Alain       ½-½  Cordy Joe             
  6 Denduyver Marcel       1-0  Bolle Daniel          
  7 Podevijn Guido         ½-½  Dewanckele Michel     
  8 Pierloot Luc           0-1  Kim Oleg              
  9 De Meyere Kathleen     1-0  Vercouter Freddy      
 10 Eggers Roel            1-0  Dewilde Raymond       
 11 Brendonck Marc         1-0  Gryson Wilfried       
 12 Decraecke Donald       0-1  Masset Serge          
(Go to Top)